Sezona Ekipa Rešitev Uspehi

Mesto prihodnosti
(2019)

Alina Prtenjak, 7. b
Jure Fludernik, 7. b
Tea Belak, 8. a
Jurij Kumer, 8. b
Anja Simič, 8. b
Gašper Bervar, 9. b
ŽarkoBW

V vesolje
(2018)

Alina Prtenjak, 6. b
Tea Belak, 7. a
Jurij Kumer, 7. b
Anja Simič, 7. b
Gašper Bervar, 8. b
Miha Kužner, 9. b
KadkoBW           pokal2      pokal2
Državno tekmovanje
:
» Prvaki FLL – 1. mesto
» Robotska tekma – 2. mestopokal2Svetovno prvenstvo Houston (ZDA, Teksas)
» Nagrada za teamwork – 3. mesto

Živa voda
(2017)

Jurij Kumer, 6. b
Anja Simič, 6. b
Liam Šibli, 6. b
Gašper Bervar, 7. b
Miha Kužner, 8. b
Lija Kužner, 9. a
Tea Simič, 9. b
Splash&DishBW
                                       pokal2      pokal2
Državno tekmovanje
:
» Prvaki FLL – 1. mesto
» Robotska tekma – 2. mestopokal2Odprto evropsko prvenstvo na Estonija (Talin)
» Nagrada za teamwork – 1. mesto
AnimalAllies500w

Živalski zavezniki
(2016)

Gašper Bervar, 6. b
Miha Kužner, 7. b
Lija Kužner, 8. a
Tea Simič, 8. b
Matija Pilko, 9. a
Matevž Bervar, 9. a
StayBW

pokal2

Državno tekmovanje:
» Prvaki FLL – 2. mestopokal2

Odprto evropsko prvenstvo na Danskem (Aarhus)
» Nagrada za projekt – 1. mesto

Global innovation award (Washington D.C.)

» Predstavitev projekta 20 ekip s celega sveta (edina evropska ekipa)
» Naziv: Ambasadorji inovacije
» Klik za video

FLL2015TrashTrekLogo-01

Poti smeti
(2015)

Gašper Bervar, 5. b
Lija Kužner, 7. a
Tea Simič, 7. b
Matija Pilko, 8. a
Jaka Kužner, 9. a
Valentin Šeško, 9. b
 Smetko SledkoBW
(Trash TrakerBW)
pokal2
Državno tekmovanje:
» Prvaki FLL – 1. mestopokal2Odprto evropsko prvenstvo v Španiji (Tenerifi)
» Nagrada za strategijo in inovacije – 3. mesto
» Robotska tekma – 7. mestIMG_2655
world_class

Ves svet je učilnica
(2014)

Lija Kužner, 6. a
Sara Kukaj, 6. a
Tea Simič, 6. b
Nejc Amon, 7. a
Matevž Bervar, 7. a
Matija Pilko, 7. a
Jaka Kužner, 8. a
Patrik Praprotnik, 8. b
Valentin Šeško, 8. b
Jajčenje
(Kaj se lahko naučimo s pomočjo jajc)
 pokal2
Državno tekmovanje:
» 5. mesto
» Nagrada za tehnični intervju (Robot design)ekipa2014
nature_furry

Besnenje narave
(2013)

Nejc Amon, 6. a
Matevž Bervar, 6. a
Matija Pilko, 6. a
Patrik Praprotnik, 7. b
Valentin Šeško, 7. b
Tara Aleksandrova, 9. b
Niko Preložnik, 9. b
 Protipoplavni sistem
Blocking Water
pokal2
Državno tekmovanje:
» Prvaki FLL – 2. mesto
Odprto evropsko prvenstvo v Španiji (Pamplona)ekipa_2013
 senior-solution

Pomoč starejšim
(2012)

Tara Aleksandrova, 8. b
Filip Burnik, 8. b
Urh Burnik, 8. b
Niko Preložnik, 8. b
Žiga Vipotnik, 8. b
 Iskalec očal Državno tekmovanje:
» 7. mestoekipa_2012
Sezona Ekipa Rešitev Uspehi